Calendari - Formació (Fase Final) - S16 - 2a

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
09/11/2019
12:00
RC BADALONA S16
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: PACO ÀGUILA
09/11/2019
14:45
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: VILANOVA
09/11/2019
09:30
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Moreno Del Río, Luis Camp: FEIXA LLARGA
09/11/2019
14:00
CRUC S16
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Ferrer Rubio, Xavier Camp: PITORT
09/11/2019
12:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Giné Cipres, Medir Camp: LABORAL

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/11/2019
15:30
BUC S16
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: FOIXARDA
23/11/2019
14:00
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: FONT VERDA
23/11/2019
13:20
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Giné Cipres, Medir Camp: TEIXONERA
23/11/2019
13:00
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: GUINARDERA 2
23/11/2019
14:50
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Ferrer Rubio, Xavier Camp: TEIXONERA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
30/11/2019
12:00
RC BADALONA S16
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: PACO ÀGUILA
30/11/2019
11:00
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: FEIXA LLARGA
30/11/2019
14:30
CRUC S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Cabrero Taravilla, Daniel Camp: PITORT
30/11/2019
11:30
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: LABORAL
30/11/2019
15:00
BUC S16
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: FOIXARDA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
12:30
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Poole, Jack Merlin Camp: FONT VERDA
14/12/2019
10:30
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: TEIXONERA
14/12/2019
18:30
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Bartrés Sabates, Arnau Camp: GUINARDERA
14/12/2019
12:00
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: TEIXONERA
14/12/2019
16:00
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: VILANOVA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
11/01/2020
10:30
RC BADALONA S16
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Giné Cipres, Medir Camp: PACO ÀGUILA
11/01/2020
15:00
CRUC S16
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Perniola, Ramiro Camp: PITORT
11/01/2020
11:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Racionero Tortosa, Ramon Camp: LABORAL
11/01/2020
13:30
BUC S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: FOIXARDA
11/01/2020
18:30
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: FONT VERDA

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
07/03/2020
11:15
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Racionero Tortosa, Ramon Camp: TEIXONERA
25/01/2020
11:30
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Ghailan Baioia, Younes Camp: GUINARDERA
25/01/2020
17:45
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: TEIXONERA
25/01/2020
16:30
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Giné Cipres, Medir Camp: VILANOVA
25/01/2020
12:00
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: FEIXA LLARGA

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/02/2020
12:00
RC BADALONA S16
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: PACO ÀGUILA
08/02/2020
11:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Ferrer Rubio, Xavier Camp: LABORAL
08/02/2020
13:30
BUC S16
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: FOIXARDA
08/02/2020
12:30
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: FONT VERDA
08/02/2020
15:30
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Becerra, Federico Camp: GUINARDERA

Jornada 8

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/02/2020
10:30
RC BADALONA S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Tomé Juárez, Xavier Camp: PACO ÀGUILA
15/02/2020
14:00
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: TEIXONERA
15/02/2020
16:30
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: VILANOVA
15/02/2020
12:30
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: FEIXA LLARGA
15/02/2020
12:00
CRUC S16
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: PITORT

Jornada 9

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22/02/2020
11:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Ghailan Baioia, Younes Camp: LABORAL
22/02/2020
09:00
BUC S16
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: FOIXARDA
22/02/2020
13:30
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Maeso Lario, Oscar Camp: FONT VERDA
22/02/2020
11:30
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Bartrés Sabates, Arnau Camp: TEIXONERA
22/02/2020
11:15
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: GUINARDERA

Jornada 10

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
29/02/2020
15:30
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Ferre Constans, Xavier Camp: TEIXONERA
01/03/2020
10:45
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Verdaguer Utset, Quim Camp: GUINARDERA
29/02/2020
12:00
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: TEIXONERA
29/02/2020
13:00
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: FONT VERDA
29/02/2020
15:00
BUC S16
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: FOIXARDA

Jornada 11

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/03/2020
12:00
RC BADALONA S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Verdaguer Utset, Quim Camp: PACO ÀGUILA
14/03/2020
11:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: LABORAL
14/03/2020
14:30
CRUC S16
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: PITORT
14/03/2020
12:30
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Moreno Del Río, Luis Camp: FEIXA LLARGA
14/03/2020
16:30
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Arpe, Cesar Gabriel Camp: VILANOVA

Jornada 12

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
22/03/2020
00:00
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Camp:
22/03/2020
00:00
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Camp:
21/03/2020
15:15
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Camp: GUINARDERA
22/03/2020
00:00
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Camp:
21/03/2020
14:00
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Camp: FONT VERDA

Jornada 13

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
28/03/2020
12:00
RC BADALONA S16
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Camp: PACO ÀGUILA
28/03/2020
13:30
BUC S16
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Camp: FOIXARDA
29/03/2020
00:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Camp:
29/03/2020
00:00
CRUC S16
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Camp:
29/03/2020
00:00
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Camp:

Jornada 14

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
05/04/2020
00:00
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Camp:
05/04/2020
00:00
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Camp:
05/04/2020
00:00
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Camp:
06/03/2020
19:30
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: GUINARDERA
05/04/2020
00:00
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Camp:

Jornada 15

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
19/04/2020
00:00
RC BADALONA S16
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Camp:
19/04/2020
00:00
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Camp:
18/04/2020
13:30
BUC S16
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Camp: FOIXARDA
19/04/2020
00:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Camp:
19/04/2020
00:00
CRUC S16
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Camp:

Jornada 16

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
26/04/2020
00:00
CRUC S16
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Camp:
26/04/2020
00:00
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Camp:
26/04/2020
00:00
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Camp:
26/04/2020
00:00
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Camp:
25/04/2020
15:15
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Camp: GUINARDERA

Jornada 17

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
03/05/2020
00:00
CR SANT CUGAT S16 B
Logo
Logo
RC BADALONA S16
Àrbitre: Camp:
03/05/2020
00:00
FCB S16 GRANA
Logo
Logo
QUÍMIC ER S16 A
Àrbitre: Camp:
03/05/2020
00:00
CRS GRANOLLERS S16
Logo
Logo
SEL VILANOVA S16
Àrbitre: Camp:
03/05/2020
00:00
BUC S16
Logo
Logo
RC L'HOSPITALET S16
Àrbitre: Camp:
03/05/2020
00:00
CR TARRAGONA S16
Logo
Logo
CRUC S16
Àrbitre: Camp:

Jornada 18

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
10/05/2020
00:00
RC BADALONA S16
Logo
Logo
CR TARRAGONA S16
Àrbitre: Camp:
10/05/2020
00:00
CRUC S16
Logo
Logo
BUC S16
Àrbitre: Camp:
10/05/2020
00:00
RC L'HOSPITALET S16
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S16
Àrbitre: Camp:
10/05/2020
00:00
SEL VILANOVA S16
Logo
Logo
FCB S16 GRANA
Àrbitre: Camp:
10/05/2020
00:00
QUÍMIC ER S16 A
Logo
Logo
CR SANT CUGAT S16 B
Àrbitre: Camp: