Calendari - Formació (Fase Final) - S14 - 3a

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
09/11/2019
10:30
RC BADALONA S14
Logo
Logo
GEIEG S14
Àrbitre: Terrés Pueyo, Gerard Camp: PACO ÀGUILA
09/11/2019
12:00
CAT CENTRAL S14
Logo
Logo
CR CERVELLÓ S14
Àrbitre: Garcia Perez, Antoni Camp: CONGOST
09/11/2019
13:15
SEL VILANOVA S14
Logo
Logo
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: VILANOVA
09/11/2019
13:30
CRS GRANOLLERS S14
Logo
Logo
CEU S14
Àrbitre: Maeso Lario, Oscar Camp: FONT VERDA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
16/11/2019
12:30
CRS GRANOLLERS S14
Logo
Logo
RC BADALONA S14
Àrbitre: Cañete Gutiérrez, Juan Carlos Camp: FONT VERDA
16/11/2019
12:30
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Logo
Logo
CEU S14
Àrbitre: Clemente Sanchez, Pau Camp: CORNELLÀ
16/11/2019
16:00
CR CERVELLÓ S14
Logo
Logo
SEL VILANOVA S14
Àrbitre: Anta Ten, Adolf Camp: CERVELLÓ
16/11/2019
11:00
GEIEG S14
Logo
Logo
CAT CENTRAL S14
Àrbitre: Pastor Vila, Francesc Camp: PALAU SACOSTA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/11/2019
12:00
RC BADALONA S14
Logo
Logo
CAT CENTRAL S14
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: PACO ÀGUILA
23/11/2019
16:00
SEL VILANOVA S14
Logo
Logo
GEIEG S14
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: VILANOVA
23/11/2019
12:00
CEU S14
Logo
Logo
CR CERVELLÓ S14
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: PISTES UB
23/11/2019
12:30
CRS GRANOLLERS S14
Logo
Logo
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: FONT VERDA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
30/11/2019
16:00
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Logo
Logo
CRC TERRASSA S14
Àrbitre: Campuzano Hernandez, Ruben Camp: TORRENT DE LLOPS
30/11/2019
16:00
CR CERVELLÓ S14
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S14
Àrbitre: Verdaguer Utset, Quim Camp: CERVELLÓ
30/11/2019
13:00
GEIEG S14
Logo
Logo
CEU S14
Àrbitre: Perniola, Ramiro Camp: PALAU SACOSTA
30/11/2019
12:00
CAT CENTRAL S14
Logo
Logo
SEL VILANOVA S14
Àrbitre: Martinez Garcia, Elisabet Camp: VIC

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
17:30
SEL VILANOVA S14
Logo
Logo
BARBARIANS MARESME S14
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: VILANOVA
14/12/2019
13:30
CEU S14
Logo
Logo
CAT CENTRAL S14
Àrbitre: Tomé Juárez, Xavier Camp: PISTES UB
14/12/2019
11:00
CRS GRANOLLERS S14
Logo
Logo
GEIEG S14
Àrbitre: Campuzano Hernandez, Ruben Camp: FONT VERDA
14/12/2019
11:30
CRC TERRASSA S14
Logo
Logo
CR CERVELLÓ S14
Àrbitre: Ghailan Baioia, Younes Camp: CASTELLAR

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21/12/2019
16:00
CR CERVELLÓ S14
Logo
Logo
REUS RC S14
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: CERVELLÓ
21/12/2019
10:00
GEIEG S14
Logo
Logo
CRC TERRASSA S14
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: PALAU SACOSTA
01/02/2020
12:30
CAT CENTRAL S14
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S14
Àrbitre: Ferrer Rubio, Xavier Camp: VIC
09/02/2020
13:00
BARBARIANS MARESME S14
Logo
Logo
CEU S14
Àrbitre: Maeso Lario, Oscar Camp: LES OLIVERES

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
11/01/2020
11:00
CEU S14
Logo
Logo
RC BADALONA S14
Àrbitre: Ferrer Rubio, Xavier Camp: PISTES UB
11/01/2020
15:00
CRS GRANOLLERS S14
Logo
Logo
BARBARIANS MARESME S14
Àrbitre: Maeso Lario, Oscar Camp: FONT VERDA
11/01/2020
11:30
CRC TERRASSA S14
Logo
Logo
CAT CENTRAL S14
Àrbitre: Bodi Lopez, Maria Camp: CAN JOFRESA
12/01/2020
13:00
REUS RC S14
Logo
Logo
GEIEG S14
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: LA PASTORETA

Jornada 8

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18/01/2020
15:00
GEIEG S14
Logo
Logo
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Àrbitre: Alabau Subich, Albert Camp: PALAU SACOSTA
18/01/2020
11:30
CAT CENTRAL S14
Logo
Logo
REUS RC S14
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: CONGOST
19/01/2020
11:45
BARBARIANS MARESME S14
Logo
Logo
CRC TERRASSA S14
Àrbitre: Cañete Gutiérrez, Juan Carlos Camp: ALELLA
07/03/2020
00:00
SEL VILANOVA S14
Logo
Logo
CEU S14
Àrbitre: Camp: VILANOVA

Jornada 9

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25/01/2020
12:30
CRS GRANOLLERS S14
Logo
Logo
SEL VILANOVA S14
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: FONT VERDA
25/01/2020
11:30
CRC TERRASSA S14
Logo
Logo
RC BADALONA S14
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: CAN JOFRESA
26/01/2020
13:00
REUS RC S14
Logo
Logo
BARBARIANS MARESME S14
Àrbitre: Fe Pascual, David Camp: LA PASTORETA
25/01/2020
16:00
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Logo
Logo
CAT CENTRAL S14
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: TORRENT DE LLOPS

Jornada 10

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
02/02/2020
12:00
BARBARIANS MARESME S14
Logo
Logo
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Àrbitre: Tomé Juárez, Xavier Camp: LES OLIVERES
01/02/2020
12:30
RC BADALONA S14
Logo
Logo
REUS RC S14
Àrbitre: Campuzano Hernandez, Ruben Camp: PACO ÀGUILA
01/02/2020
16:00
SEL VILANOVA S14
Logo
Logo
CRC TERRASSA S14
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: VILANOVA

Jornada 11

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/02/2020
11:30
CRC TERRASSA S14
Logo
Logo
CEU S14
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: CAN JOFRESA
16/02/2020
13:00
REUS RC S14
Logo
Logo
SEL VILANOVA S14
Àrbitre: Vazquez Barea, Josep Manuel Camp: LA PASTORETA
15/02/2020
14:00
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Logo
Logo
RC BADALONA S14
Àrbitre: Cañete Gutiérrez, Juan Carlos Camp: CORNELLÀ
15/02/2020
14:30
CR CERVELLÓ S14
Logo
Logo
BARBARIANS MARESME S14
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: CERVELLÓ

Jornada 12

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/02/2020
10:15
BARBARIANS MARESME S14
Logo
Logo
GEIEG S14
Àrbitre: Serrano Latorre, Jairo David Camp: LES OLIVERES
22/02/2020
10:30
RC BADALONA S14
Logo
Logo
CR CERVELLÓ S14
Àrbitre: Olavarria Estrada, Miquel Camp: PACO ÀGUILA
22/02/2020
12:30
CEU S14
Logo
Logo
REUS RC S14
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: PISTES UB
22/02/2020
12:00
CRS GRANOLLERS S14
Logo
Logo
CRC TERRASSA S14
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: FONT VERDA

Jornada 13

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/03/2020
13:00
REUS RC S14
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S14
Àrbitre: Camp: LA PASTORETA
08/03/2020
00:00
CAT CENTRAL S14
Logo
Logo
BARBARIANS MARESME S14
Àrbitre: Camp:
23/11/2019
17:30
CRC TERRASSA S14
Logo
Logo
REUS RC S14
Àrbitre: Guerrero Padin, Carlos Gabriel Camp: TORRENT DE LLOPS
01/12/2019
12:30
BARBARIANS MARESME S14
Logo
Logo
RC BADALONA S14
Àrbitre: Cañete Gutiérrez, Juan Carlos Camp: ALELLA

Jornada 14

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/12/2019
13:15
REUS RC S14
Logo
Logo
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Àrbitre: Bodi Lopez, Maria Camp: LA PASTORETA
22/12/2019
10:30
RC BADALONA S14
Logo
Logo
SEL VILANOVA S14
Àrbitre: Tomé Juárez, Xavier Camp: PACO ÀGUILA
11/01/2020
12:15
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Logo
Logo
CR CERVELLÓ S14
Àrbitre: Moreno Del Río, Luis Camp: CORNELLÀ
25/01/2020
14:30
CR CERVELLÓ S14
Logo
Logo
GEIEG S14
Àrbitre: Pastor Vila, Francesc Camp: CERVELLÓ

Qer s14

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
24/11/2019
00:00
QUÍMIC ER S14
Logo
Logo
BARBARIANS MARESME S14
Incompareixença
Àrbitre: Camp: TEIXONERA
01/03/2020
14:30
REUS RC S14
Logo
Logo
QUÍMIC ER S14
Àrbitre: Camp: LA PASTORETA
15/12/2019
00:00
QUÍMIC ER S14
Logo
Logo
RC BADALONA S14
Incompareixença
Àrbitre: Camp: TEIXONERA
22/12/2019
00:00
CORNELLÀ - MARTORELL S14
Logo
Logo
QUÍMIC ER S14
Incompareixença
Àrbitre: Camp: CORNELLÀ
08/02/2020
10:30
QUÍMIC ER S14
Logo
Logo
SEL VILANOVA S14
Àrbitre: Pino Calvo, Pedro-Manuel Camp: TEIXONERA
18/01/2020
14:00
CR CERVELLÓ S14
Logo
Logo
QUÍMIC ER S14
Incompareixença   
Àrbitre: Martinez Escubedo, Arnau Camp: CERVELLÓ
25/01/2020
13:15
QUÍMIC ER S14
Logo
Logo
CEU S14
Àrbitre: Anta Ten, Adolf Camp: TEIXONERA
01/02/2020
13:00
GEIEG S14
Logo
Logo
QUÍMIC ER S14
Incompareixença   
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: PALAU SACOSTA
15/02/2020
12:45
QUÍMIC ER S14
Logo
Logo
CRS GRANOLLERS S14
Incompareixença   
Àrbitre: Anta Ten, Adolf Camp: TEIXONERA
23/02/2020
12:00
QUÍMIC ER S14
Logo
Logo
CAT CENTRAL S14
Àrbitre: Ferre Constans, Xavier Camp: TEIXONERA
08/03/2020
00:00
CRC TERRASSA S14
Logo
Logo
QUÍMIC ER S14
Àrbitre: Camp: