Calendari - Sènior Masculí - DHCAT VUELING

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
30/11/2019
17:30
INEF LLEIDA
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: INEF LLEIDA
30/11/2019
16:30
COCODRILS RSV
Logo
Logo
GÒTICS RC
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: CORNELLÀ
30/11/2019
15:00
QUEBRANTAHUESOS RC
Logo
Logo
CR TARRAGONA
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: LOS SOTOS
01/12/2019
10:30
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
BANYOLES-GARROTXA
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: GUINARDERA
30/11/2019
15:00
CEU
Logo
Logo
RC SITGES
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: PISTES UB
30/11/2019
18:00
FCB BLAU
Logo
Logo
CRS TORROELLA
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: TEIXONERA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/12/2019
12:30
CRS TORROELLA
Logo
Logo
INEF LLEIDA
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: TORROELLA
15/12/2019
13:00
RC SITGES
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: SANTA BÀRBARA
14/12/2019
15:45
BANYOLES-GARROTXA
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: BANYOLES
14/12/2019
15:00
CR TARRAGONA
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: LABORAL
14/12/2019
18:30
GÒTICS RC
Logo
Logo
QUEBRANTAHUESOS RC
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: FOIXARDA
14/12/2019
15:15
QUÍMIC ER
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Trentin, Luca Camp: TEIXONERA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
21/12/2019
16:00
INEF LLEIDA
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: INEF LLEIDA
21/12/2019
15:00
QUEBRANTAHUESOS RC
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: LOS SOTOS
21/12/2019
16:00
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
GÒTICS RC
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: GUINARDERA
21/12/2019
16:00
CEU
Logo
Logo
CR TARRAGONA
Àrbitre: Trentin, Luca Camp: PISTES UB
21/12/2019
16:00
FCB BLAU
Logo
Logo
BANYOLES-GARROTXA
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: TEIXONERA
22/12/2019
12:30
CRS TORROELLA
Logo
Logo
RC SITGES
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: TORROELLA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
12/01/2020
12:30
RC SITGES
Logo
Logo
INEF LLEIDA
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: SANTA BÀRBARA
11/01/2020
16:00
BANYOLES-GARROTXA
Logo
Logo
CRS TORROELLA
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: BANYOLES
11/01/2020
15:00
CR TARRAGONA
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Crespo Abril, Pablo Camp: LABORAL
11/01/2020
18:30
GÒTICS RC
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: FOIXARDA
11/01/2020
15:00
QUÍMIC ER
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: TEIXONERA
11/01/2020
19:45
COCODRILS RSV
Logo
Logo
QUEBRANTAHUESOS RC
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: TORRE-ROJA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18/01/2020
18:00
INEF LLEIDA
Logo
Logo
QUEBRANTAHUESOS RC
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: INEF LLEIDA
18/01/2020
17:45
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: GUINARDERA
18/01/2020
15:00
CEU
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: PISTES UB
18/01/2020
16:45
FCB BLAU
Logo
Logo
GÒTICS RC
Àrbitre: Trentin, Luca Camp: TEIXONERA
19/01/2020
12:30
CRS TORROELLA
Logo
Logo
CR TARRAGONA
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: TORROELLA
18/01/2020
15:30
RC SITGES
Logo
Logo
BANYOLES-GARROTXA
Àrbitre: Cuenca Calamardo, Víctor Camp: SANTA BÀRBARA

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
26/01/2020
12:30
BANYOLES-GARROTXA
Logo
Logo
INEF LLEIDA
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: SANT ROC
25/01/2020
15:00
CR TARRAGONA
Logo
Logo
RC SITGES
Àrbitre: Bellido Sanchez, Joshua Camp: LABORAL
25/01/2020
18:30
GÒTICS RC
Logo
Logo
CRS TORROELLA
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: FOIXARDA
25/01/2020
16:00
QUÍMIC ER
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: TEIXONERA
25/01/2020
19:45
COCODRILS RSV
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: TORRE-ROJA
25/01/2020
15:00
QUEBRANTAHUESOS RC
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Riera Sole, Marc Camp: LOS SOTOS

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/02/2020
16:00
INEF LLEIDA
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: INEF LLEIDA
08/02/2020
16:30
CEU
Logo
Logo
QUEBRANTAHUESOS RC
Àrbitre: Trentin, Luca Camp: PISTES UB
08/02/2020
18:00
FCB BLAU
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Anguita Garrido, Juan Carlos Camp: TEIXONERA
09/02/2020
12:30
CRS TORROELLA
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: TORROELLA
08/02/2020
15:30
RC SITGES
Logo
Logo
GÒTICS RC
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: SANTA BÀRBARA
08/02/2020
15:30
BANYOLES-GARROTXA
Logo
Logo
CR TARRAGONA
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: SANT ROC

Jornada 8

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/02/2020
15:00
CR TARRAGONA
Logo
Logo
INEF LLEIDA
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: LABORAL
16/02/2020
12:30
GÒTICS RC
Logo
Logo
BANYOLES-GARROTXA
Àrbitre: Mullor Armada, Alexandre Camp: FOIXARDA
15/02/2020
18:45
QUÍMIC ER
Logo
Logo
RC SITGES
Àrbitre: Parera Villacampa, Roger Camp: TEIXONERA
22/03/2020
12:30
COCODRILS RSV
Logo
Logo
CRS TORROELLA
Àrbitre: Camp: TORRE-ROJA
15/02/2020
15:30
QUEBRANTAHUESOS RC
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: LOS SOTOS
15/02/2020
18:15
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: GUINARDERA

Jornada 9

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
01/03/2020
12:30
INEF LLEIDA
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: INEF LLEIDA
22/02/2020
18:00
FCB BLAU
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: TEIXONERA
23/02/2020
12:30
CRS TORROELLA
Logo
Logo
QUEBRANTAHUESOS RC
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: TORROELLA
22/02/2020
15:30
RC SITGES
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: SANTA BÀRBARA
23/02/2020
12:30
BANYOLES-GARROTXA
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: BANYOLES
22/02/2020
15:00
CR TARRAGONA
Logo
Logo
GÒTICS RC
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: LABORAL

Jornada 10

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/03/2020
12:30
INEF LLEIDA
Logo
Logo
GÒTICS RC
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: INEF LLEIDA
07/03/2020
15:00
QUÍMIC ER
Logo
Logo
CR TARRAGONA
Àrbitre: Riera Sole, Marc Camp: TEIXONERA
07/03/2020
19:45
COCODRILS RSV
Logo
Logo
BANYOLES-GARROTXA
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: TORRE-ROJA
21/03/2020
16:00
QUEBRANTAHUESOS RC
Logo
Logo
RC SITGES
Àrbitre: Camp: LOS SOTOS
07/03/2020
17:45
CR SANT CUGAT B
Logo
Logo
CRS TORROELLA
Àrbitre: Trentin, Luca Camp: GUINARDERA
07/03/2020
15:30
CEU
Logo
Logo
FCB BLAU
Àrbitre: Panabieres, Vincent Camp: PISTES UB

Jornada 11

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/03/2020
13:00
FCB BLAU
Logo
Logo
INEF LLEIDA
Àrbitre: Carc, Àrbitre Camp: TEIXONERA
15/03/2020
12:30
CRS TORROELLA
Logo
Logo
CEU
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: TORROELLA
14/03/2020
15:00
RC SITGES
Logo
Logo
CR SANT CUGAT B
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: SANTA BÀRBARA
14/03/2020
18:00
BANYOLES-GARROTXA
Logo
Logo
QUEBRANTAHUESOS RC
Àrbitre: Bogas Gonzalez, Jose Camp: BANYOLES
15/03/2020
12:30
CR TARRAGONA
Logo
Logo
COCODRILS RSV
Àrbitre: Van Steeden, Malcolm Kevin Camp: LABORAL
14/03/2020
18:30
GÒTICS RC
Logo
Logo
QUÍMIC ER
Àrbitre: Garcia Diez, Josue Camp: FOIXARDA