Calendari - Sènior Masculí - MASC - 3a

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
14/12/2019
14:00
RIPOLLÈS RC
Logo
Logo
CNPN C
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: BANYOLES
14/12/2019
18:30
TORDERA
Logo
Logo
ESPARREGUERA - ANOIA
Àrbitre: Rodriguez Rigat, Antoni Camp: TORDERA
15/12/2019
12:30
CR ALELLA
Logo
Logo
CEU B
Incompareixença
Àrbitre: Camp: ALELLA
14/12/2019
18:00
CRC TERRASSA B
Logo
Logo
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: CAN JOFRESA

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
18/01/2020
18:30
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Logo
Logo
RIPOLLÈS RC
Àrbitre: Ferre Constans, Xavier Camp: CORNELLÀ
18/01/2020
16:45
CEU B
Logo
Logo
CRC TERRASSA B
Àrbitre: Mestre Grau, Agustí Camp: PISTES UB
18/01/2020
15:30
ESPARREGUERA - ANOIA
Logo
Logo
CR ALELLA
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: LES COMES
18/01/2020
18:00
CNPN C
Logo
Logo
TORDERA
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: MAR BELLA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
25/01/2020
16:00
RIPOLLÈS RC
Logo
Logo
TORDERA
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: RIPOLL
26/01/2020
12:15
CR ALELLA
Logo
Logo
CNPN C
Àrbitre: Trubat Casal, Pau Camp: ALELLA
26/01/2020
11:30
CRC TERRASSA B
Logo
Logo
ESPARREGUERA - ANOIA
Àrbitre: Becerra, Federico Camp: CAN JOFRESA
25/01/2020
17:30
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Logo
Logo
CEU B
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: TORRENT DE LLOPS

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/02/2020
18:15
CEU B
Logo
Logo
RIPOLLÈS RC
Àrbitre: Covassi, José Ignacio Camp: PISTES UB
08/02/2020
15:30
ESPARREGUERA - ANOIA
Logo
Logo
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: LES COMES
08/02/2020
20:15
CNPN C
Logo
Logo
CRC TERRASSA B
Àrbitre: Palenque Moron, Victor Camp: MAR BELLA
08/02/2020
18:30
TORDERA
Logo
Logo
CR ALELLA
Incompareixença
Àrbitre: Camp: TORDERA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
15/02/2020
16:00
RIPOLLÈS RC
Logo
Logo
CR ALELLA
Àrbitre: Arpe, Cesar Gabriel Camp: RIPOLL
16/02/2020
12:30
CRC TERRASSA B
Logo
Logo
TORDERA
Àrbitre: Miró Cabrera, Miquel Camp: CAN JOFRESA
15/02/2020
18:30
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Logo
Logo
CNPN C
Àrbitre: Perniola, Ramiro Camp: CORNELLÀ
15/02/2020
17:00
CEU B
Logo
Logo
ESPARREGUERA - ANOIA
Àrbitre: Porcu, Juan Franco Camp: PISTES UB

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
29/02/2020
16:00
RIPOLLÈS RC
Logo
Logo
ESPARREGUERA - ANOIA
Àrbitre: Camp: RIPOLL
29/02/2020
20:00
CNPN C
Logo
Logo
CEU B
Àrbitre: Camp: MAR BELLA
29/02/2020
18:30
TORDERA
Logo
Logo
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Àrbitre: Camp: TORDERA
01/03/2020
12:30
CR ALELLA
Logo
Logo
CRC TERRASSA B
Àrbitre: Camp: ALELLA

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
08/03/2020
00:00
CRC TERRASSA B
Logo
Logo
RIPOLLÈS RC
Àrbitre: Camp:
08/03/2020
00:00
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Logo
Logo
CR ALELLA
Àrbitre: Camp:
07/03/2020
18:30
CEU B
Logo
Logo
TORDERA
Àrbitre: Camp: PISTES UB
07/03/2020
15:30
ESPARREGUERA - ANOIA
Logo
Logo
CNPN C
Àrbitre: Camp: LES COMES