Calendari - Sènior Masculí - DHCAT - Grup D

Jornada 1

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
05/10/2019
18:30
TORDERA
Logo
Logo
UES C
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: TORDERA
06/10/2019
11:30
REUS RC
Logo
Logo
RIPOLLÈS RC
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: LA PASTORETA
05/10/2019
16:00
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Logo
Logo
GÒTICS RC B
Àrbitre: Sánchez Rodríguez, David Camp: CORNELLÀ

Jornada 2

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
12/10/2019
18:00
RIPOLLÈS RC
Logo
Logo
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: BANYOLES
12/10/2019
18:00
UES C
Logo
Logo
REUS RC
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: BALDIRI ALEU
13/10/2019
11:00
SEL VILANOVA
Logo
Logo
TORDERA
Àrbitre: Gil Martinez, Carlos Camp: VILANOVA

Jornada 3

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
20/10/2019
11:30
REUS RC
Logo
Logo
SEL VILANOVA
Àrbitre: Gutierrez, Rodrigo Gastón Camp: LA PASTORETA
19/10/2019
18:00
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Logo
Logo
UES C
Àrbitre: Montes Sevilla, Emilio Camp: TORRENT DE LLOPS
19/10/2019
17:00
GÒTICS RC B
Logo
Logo
RIPOLLÈS RC
Àrbitre: De La Rubia Gascón, Míriam Camp: FOIXARDA

Jornada 4

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
26/10/2019
18:00
UES C
Logo
Logo
GÒTICS RC B
Àrbitre: Cabrero Taravilla, Daniel Camp: BALDIRI ALEU
27/10/2019
11:00
SEL VILANOVA
Logo
Logo
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Àrbitre: Llorente Santos, Isaac Camp: VILANOVA
26/10/2019
18:30
TORDERA
Logo
Logo
REUS RC
Àrbitre: Gea Rubio, Joan Camp: TORDERA

Jornada 5

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
09/11/2019
18:00
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Logo
Logo
TORDERA
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: TORRENT DE LLOPS
09/11/2019
17:00
GÒTICS RC B
Logo
Logo
SEL VILANOVA
Àrbitre: De La Cal Perez, Antonio Camp: FOIXARDA
09/11/2019
18:00
RIPOLLÈS RC
Logo
Logo
UES C
Incompareixença
Àrbitre: Camp: SANT ROC

Jornada 6

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
17/11/2019
11:30
SEL VILANOVA
Logo
Logo
RIPOLLÈS RC
Àrbitre: Cusell Juan, Àlex Camp: VILANOVA
16/11/2019
18:30
TORDERA
Logo
Logo
GÒTICS RC B
Incompareixença
Àrbitre: Camp: TORDERA
17/11/2019
11:30
REUS RC
Logo
Logo
RC CORNELLÀ B - RC MARTORELL
Àrbitre: Ferretti Piatti, Gerardo Matias Camp: LA PASTORETA

Jornada 7

Data/Hora Equip A Resultat Equip B Descàrregues
23/11/2019
18:30
GÒTICS RC B
Logo
Logo
REUS RC
Àrbitre: Pujol Pasanau, Isaac Camp: FOIXARDA
23/11/2019
16:00
RIPOLLÈS RC
Logo
Logo
TORDERA
Àrbitre: Vives Font, Xavier Camp: RIPOLL
23/11/2019
19:00
UES C
Logo
Logo
SEL VILANOVA
Àrbitre: Donadio, Roberto Jorge Camp: BALDIRI ALEU